Dodací podmínky

Kompletní sortiment zboží, který je nabízený v obchodní galerii Bryller.cz je dopravován k zákazníkům zcela zdarma. Nezáleží na konečné ceně objednávky, nezáleží dokonce ani na počtu objednaných kusů. Našich zákazníků si velmi ceníme, proto jako poděkování za nákup nabízíme jeho doručení na libovolnou adresu, kdekoliv na světě, zcela bezplatně. Stěhujete se na delší dobu do zahraničí, líbí se Vám zboží z naší nabídky, ale nestíháte si ho nechat zaslat ještě před odjezdem?Žádný problém! Jednoduše si vybrané zboží necháte zaslat třeba do Austrálie. Zboží za Vámi pošleme i do zahraničí, cena jeho dopravy se ale ani trošku nepromítne do konečné ceny zboží, proto doručení bude za krásných 0,- Kč. 

Obvyklá dodací lhůta je 8-14 dní, ovšem může dojít k jejímu prodloužení, díky zasílání zboží ze zahraničí, až na 6 týdnů. Také je možné, že dojde ke zpoždění zásilky na celnici, ovšem stává se to maximálně v 1% případů všech objednávek. Pokud nedorazí během přibližné dodací lhůty, zachovejte klid a kontaktujte nás. Situaci společně vyřešíme a zjistíme, co se se zásilkou stalo.Dodací lhůta je bohatě kompenzována jak cenou zboží, tak i tím, že poštovné u nás neplatí zákaznící, ale nabízíme ho ke všem objednávkám zdarma. 

o bryller.cz

Kombinujeme nejširší nabídku stylů a barev slunečních brýlí pro každou příležitost, ke každému kusu oblečení - a to vše za ty nejlepší ceny, společně s dopravou na všechny objednávky kamkoliv po světě zcela zdarma!

Vítejte na Bryller.cz

Kontakt

  • +420 728 605 622
  • info@bryller.cz

Facebook

Bryller.cz © 2014 • Fotografie zakoupeny na Prometeus / 123RF Reklamní fotografie